Chalupa Vesec - ubytování Český ráj

Domovní řád Chalupy Vesec

Vážení a milí hosté,
vítáme Vás na naší chalupě. Dovolte nám abychom Vás seznámili s pravidly domovního řádu. Věříme že je budete brát jako něco co umožní všem ubytovaným si maximálně užít pobyt a domů si přivést jen samé krásné zážitky a vzpomínky.

Základní instrukce pro příjezd a odjezd

 1. V den nástupu před příjezdem na chalupu , prosíme o zavolání (cca.20 minut předem) abychom Vás mohli včas ubytovat. Po příjezdu Vás musíme zapsat do knihy hostů a k tomu budeme potřebovat platný občanský průkaz nebo cestovní pas, případně jiný platný doklad totožnosti. Zaregistrují se všechny osoby, které využijí naše pokoje k přenocování.
 2. Cena je stanovena za celou chalupu, za jednotlivý apartmán, nebo lůžko víkend min. dvě noci a zahrnuje všechny energie včetně lůžkovin. Host při nástupu zaplatí za pobyt celkovou částku nebo doplatek pokud byla zaplacena záloha. Cena nezahrnuje pobytový poplatek pro obec ve výši 10 Kč dospělá osoba noc (platí pro věk 18-70let) – děti zdarma – neplatí se však za první a poslední noc.
 3. Host při zahájení pronájmu složí pronajímateli v hotovosti kauci – při pronájmu celé chalupy činí tato kauce 2000 Kč, při pronájmu jednotlivého apartmánu 1000 Kč. Tato kauce bude vrácena na konci pobytu v plné výši, v případě že nedojde k žádným škodám, ztrátám na vybavení a nepořádku v objektu. V případě že dojde k závažnému poškození vybavení chalupy hradí ji host v plné výši.
 4. Hostovi bude předán klíč od apartmánu a host ubytován. Překontroluje si neporušenost vybavení a všechny zjištěné závady ihned nahlásí. Při skončení pobytu předá apartmán zpět v pořádku.
 5. Nástup na ubytování začíná dnem příjezdu po 14 hod. V den odjezdu je nutné apartmán opustit do 10 hod., abychom vše stačili připravit pro další hosty (pokud předem není dohodnuto jinak, víkend, prodloužený víkend)
 6. Při skončení ubytování host předá apartmán a další využívané prostory uklizené (vypnutá lednice, vynesený koš, atd.) při větším znečištění (např. neumyté nádobí – poplatek 500 Kč). Předá apartmán a vrátí klíče.

Základní pravidla pro ubytované

Snažíme se aby vybavení naší chalupy bylo příjemné pro všechny kdo k nám přijíždí s dětmi s přáteli – odreagovat se sportem , turistikou prohlídkou přírodních krás Českého ráje, proto si zaslouží aby se k němu hosté chovali slušně a neničili jej.

 1. V celém objektu je zakázáno kouřit (povoleno na určeném místě- popelník)
 2. V apartmánech a v dalších prostorách chalupy nesmí host bez souhlasu pronajímatele přemísťovat zařízení, nádobí, provádět jakékoliv zásahy do elektrické sítě a jiných instalací. Pokud zjistí nějakou závadu nahlásí ji hned pronajímateli.
 3. Prosíme o třídění odpadu : plast, kartony, plechovky, sklo.
 4. Pokud možno používat domácí obuv
 5. Chalupa má omezený přísun vody – proto ji prosím šetřete
 6. Topná tělesa v pokojích jsou osazena termostatickými ventily, proto je možné si regulovat teplotu v pokoji dle Vašeho přání(platí pro zimní pobyt)
 7. Za děti v plné výši zodpovídají rodiče , proto je nenechávejte bez dozoru (bazén, trampolína, atd.)
 8. Přijímání návštěv bez ohlášení a souhlasu majitele objektu je zakázáno.
 9. Pobyt s domácími mazlíčky není možný
 10. Host je povinen dodržovat všechna ustanovení tohoto domovního řádu. V případě že je hrubým způsobem poruší, má pronajímatel právo ubytovací služby okamžitě ukončit bez nároku na vrácení poplatků za pobyt.

 

Děkujeme Vám a přejeme příjemný pobyt
Michal a Jana Tanečkovi – majitelé

 

Tento řád nabývá účinnosti dne 1.7.2014